LEZZETİ TOPRAKTAN

Faaliyet alanımızda bulunan ürünlerimizin şişeleninceye kadar olan bütün evreleri kontrolümüz altındadır. Bu anlamda tüm ürünlerimizin sertifikasyon ve analiz işlemleri uluslararası standartlara göre yapılmaktadır. Bu sayede tüketicilerimize istenilen kalite, doğallık ve lezzette ürünler sunabilmekteyiz. İhracatını gerçekleştirdiğimiz ürünler ayçiçek yağı, mısır yağı, kanola yağı, bitkisel karışım yağları ve zeytin yağları gibi ürünlerden oluşmaktadır.

Ayçiçek
Yağı

Mısır
Yağı

Kanola
Yağı

Hakkımızda

Güneş, yaşamın devamlılığı için vazgeçilmezdir. Dünyayı ısıtan, toprağa can katan, evrene güç veren enerji kaynağıdır.

KÖY ise doğallık, toprak, tarla, tarım, ürün, hasat ve berekettir.

İşte biz güneş ile köy’ü bir araya getirerek oluşturduğumuz SUNKÖY markamızın temeline de bu doğallığı, saflığı ve topraktan gelen lezzeti katarak, siz tüketicilerimizin ilgi ve beğenisine sunuyoruz. Ve biliyoruz ki, binbir emekle topraktan sofralarınıza taşınan ürünlerimiz, mutfağınızdan ve damağınızdan eksik olmayacak.

Zeytinyağ

% 0,8

Maksimum Asit derecesi

Zeytin ağacının bulunduğu ortamdaki iklimin, toprağın, rüzgârın, bitki örtüsüyle özdeşleşmesiyle, yetişen zeytin de yetiştirildiği ortama göre anlam ve karakter kazanır. Biz de bu nedenle ürünlerimizi farklı karakter ve kimliklerde sınıflandırıyoruz. Yani kendine özgü kimliği karakteri olan ürünlerimizi tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz.

En Çok Tercih Edilen Ürünlerimiz

Sıcak ve Soğuk yemeklerin pişirilmesinde başta olmak üzere kızartmalarda, salataların daha lezzetli bir halde damağımızla buluşmasında ve fırıncılık sektöründe birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Dünyada birçok ülke de sağlığımıza olan katkısı yanında besleyici özelliklerinde dolayı kullanımı hızla artan ürünlerimizin başında gelmektedirler.

İHRACAT YAPIMIZ

Sunköy olarak ürünlerimiz ile ülkemizi güçlü bir şekilde temsil etme vizyonu ile hareket etmekteyiz. Uluslararası kalite standartlarında yüksek üretim kapasitesi ve geniş ürün yelpazemiz ile ihracat yaptığımız ülke sayısını sürekli geliştiriyoruz.

 

İhracat talepleriniz için aşağıdaki butona tıklayarak bizimle doğrudan iletişim geçebilirsiniz.

1.

Hasat

2.

İşleme

3.

Kalite