İHRACAT YAPIMIZ

HVS GROUP Türkiye’de tüm üretim süreçlerinde kaliteyi, lezzeti, doğallığı büyük bir disiplin ve titizlik ile uluslararası standartlara uygun olarak Dünya tüketicilerine sunan bir gıda işletmecisidir.

HVS GROUP, SUNKÖY markası ile Türkiye’den ihracata dönük gıda ürünlerini, müşterilerinin oluşabilecek tüm taleplerine uygun olarak hazır hale getirir. HVS GROUP bunun yanında Türkiye dışından kendi markası ile ithalat yapmak isteyen müşterileri için de tasarımdan ürün kalitesine, ambalajdan sevkiyata kadar tüm ihtiyaç ve taleplerini karşılar.
HVS GROUP, Türkiye ve öncelikli yurt dışı pazarlarda faaliyet gösterdiği alanlarda, markası ile tüketicilere yenilikçi ürünler sunarak, kârlı ve sürdürülebilir büyüme sağlamayı misyon edinmiştir.
Faaliyet alanımızda bulunan ürünlerimizin şişeleninceye kadar olan bütün evreleri bizim kontrolümüz altındadır. Bu anlamda tüm ürünlerimizin sertifikasyon ve analiz işlemleri uluslararası standartlara göre yapılmaktadır. Bu sayede tüketicilerimize istenilen kalite, doğallık ve lezzette ürünler sunabilmekteyiz. İhracatını gerçekleştirdiğimiz ürünler ayçiçek yağı, mısır yağı, kanola yağı ve bitkisel karışım yağları gibi ürünlerden oluşmaktadır.
Ürün çeşitliliğimizi arttırabilmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
HVS GROUP, Sunköy markalı ürünlerini bir çok ülkede tüketiciyle buluşturmaktadır.

İhracatımız ile ilgili her türlü bilgi ve talepleriniz için export@hvsgroup.com.tr ‘a mail göndererek veya “İletişim” kısmındaki iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.